אני אוהב עץ רהיטים וכלי עבודה. הבלוג הזה ידבר בהם ובעוד נושאים המעניינים מעצבים נגרים רסטורטורים וציידי מציאות; אני הוא שילוב של כולם יחדיו. אספר על הספרים שאני מכבד, קישורים לאתרים שהשכילו אותי, פורומים וחנויות בהם ניתן לרכוש ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה. לכל מי שאוהב את החומר המרוכב הטבעי מכולם, חומר בר-קימא המתחדש כל בוקר מחדש וההופך למוצרים שאנו עושים בהם שימוש או מביטים עליהם בהנאה, מוזמן לבקר בבלוג הזה מעת לעת.

יום שבת, 8 ביוני 2013

חידושים ושיבוטים בתערכות הICFF בניו-יורק

כתושב ניו-יורק יוצא לי לבקר מדי פעם בתערוכות עיצוב וריהוט. כתבתי כאן בעבר על תערוכת הרהיטים המכאניים שהוצגה במוזיאון המטרופוליטן והיום אפנה אתכם לשלש רשומות שכתבתי על תערוכת הICFF  בה ביקרתי לפני שבועיים.
הICFF הוא יריד עיצוב הרהיטים החשוב ביותר בצפון אמריקה. ראשי התיבות של ICFF מלמדות על תכליתו: International Contemporary Furniture Fair.
המציגים בתערוכה באים מכל שכבות וקצוות תחום עיצוב הרהיטים והתאורה: מהסטודנט שזה עתה סיים את חוק לימודיו ושוכר ארבע מטרים מרובעים בפינת האולם, ועד חברת העיצוב הבין לאומית ששכרה שטח עצום, הביאה את מיטב דגמיה החדשים והפיקה מתנות ושקיות בד לשמש כאביזרי תזכורת למבקרים.

כמות הבודדים, החברותות (מספר מעצבים-יוצרים המתאגדים ביחד כדי לשכור מקום) והחברות משאיר אותך פעור פה ורצוץ רגליים, כי כדי לראות את כולם צריך לפחות 8 שעות של מסע מפרך.
השנה, ואני חייב להגיד שגם בעת ביקורי הקודם לפני שלש שנים, שולטים ברמה רהיטי עץ אגוז:
אגוז כעץ המשמש עבור כל הרהיט, אגוז כעץ הראשי ביחד עם עצים אחרים בהירים, אגוז ביחד עם חלקי מתכת צבועים בצבעים שונים, ולאחרונה גם רהיטי אגוז מצופים בקרום דק ומרשים של בטון.

ראויים לציון גם רהיטים או מערכות ריהוט הניתנות לפירוק מהיר. אילו הם כיסאות ושולחנות המיתכנסים בתוך עצמם או מערך רהיטים המורכב מאבני בניין מודולריות שהמשתמש מחליט איך לארגן יחדיו.


לחצו על הלינקים לקריאת הרשומות המלאות באנגלית. בהם תמצאו גם תמונות נוספות ופרטי יצרנים וכותבות האתרים שלהם.
ICFF חלק 1
ICFF חלק 2
ICFF חלק 3

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה