אני אוהב עץ רהיטים וכלי עבודה. הבלוג הזה ידבר בהם ובעוד נושאים המעניינים מעצבים נגרים רסטורטורים וציידי מציאות; אני הוא שילוב של כולם יחדיו. אספר על הספרים שאני מכבד, קישורים לאתרים שהשכילו אותי, פורומים וחנויות בהם ניתן לרכוש ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה. לכל מי שאוהב את החומר המרוכב הטבעי מכולם, חומר בר-קימא המתחדש כל בוקר מחדש וההופך למוצרים שאנו עושים בהם שימוש או מביטים עליהם בהנאה, מוזמן לבקר בבלוג הזה מעת לעת.

יום ראשון, 18 בנובמבר 2012

עלי עשור ועלי נבל עלי הגיון בכינור

בוני כלי נגינה הם המדופלמים והמדוייקים, שלא לאמר, המוכשרים שבנגרים. הם בקיאים בכל רזי תהליכי היצור הידועים לנו וחייבים לשלוט גם בפיסיקה, באקוסטיקה ובידע על תכונות החומרים מהם בנויים הכיילים. להבי כליהם מושעים ומושחזים יותר, וברוב המיקרים סדנאותיהם מאורגנות ונקיות יותר מאשר הנגריה הטיפוסית.
גדעון ויגרט הוא אחד מטובי בוני הגיטרה שחיים בישראל. סדנאתו בגליל ושם הוא גם מלמד שעורים בבניית גיטרות. גדעון ובנו נח, בן התשע, הפיקו קליפ מקסים -- מחול מרהיב של כלי הנגרות מהסדנה שלהם.
לצפיה בווידאו ולקריאת הפוסט הזה באנגלית הקליקו על הקישור למטה. בימים אילו בהם נאבקת ישראל במרצחי החמס, חשוב להראות לחברים ולמכרים בעולם שיש לנו בארץ מנעד שלם של עשיה שיש להתגאות בה.
אם תוהבו את הוידאו של גדעון, אנא שלחו את הקישור עליו, או את הקישור לרשומה שכתבתי עליו, למכריכם וחבריכם שמעבר לים.

הרשומה והווידאו של גדעון בבלוג שלי באמריקן וודוורקר

האתר של גדעון: http://gwguitars.com/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה