אני אוהב עץ רהיטים וכלי עבודה. הבלוג הזה ידבר בהם ובעוד נושאים המעניינים מעצבים נגרים רסטורטורים וציידי מציאות; אני הוא שילוב של כולם יחדיו. אספר על הספרים שאני מכבד, קישורים לאתרים שהשכילו אותי, פורומים וחנויות בהם ניתן לרכוש ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה. לכל מי שאוהב את החומר המרוכב הטבעי מכולם, חומר בר-קימא המתחדש כל בוקר מחדש וההופך למוצרים שאנו עושים בהם שימוש או מביטים עליהם בהנאה, מוזמן לבקר בבלוג הזה מעת לעת.

יום חמישי, 18 בדצמבר 2014

הילה שמיע, היוצקת אלומיניום על גבי עץ ליצירת רהיטים יוצאי דופן, זוכה לחשיפה בבלוג של עורכת Popular Woodworking

הבוקר כשפתחתי את תיבת האימיילים שלי שמחתי לראות שMagen Fitzpatrick העורכת של Popular Woodworking (ובקרוב גם העורכת של עבדכם הנאמן המחדש את כתיבתו באנגלית במגזין הנ"ל) החליטה לתת במה לעבודות המעניינות של הילה שמיע הישראלית. שמיע, בוגרת המכון הטכנולוגי בחולון פיתחה שיטה יחודית ליציקת אלומניום סביב ובתוך בולי עץ. הרהיטים שלה יוצאי דופן בנועזות ובחדשנות העיצובית שלהם. אני ממליץ לכם לקרוא את הבלוג של מגאן ולבקר באתר של הילה.

http://www.popularwoodworking.com/woodworking-blogs/editors-blog/hilla-shamia-wood-casting-
cool


2 comments:

 1. יואבי,
  ראשית, וחשוב ביותר: האייטם מצויין והפרגון מבורך!!.
  שנית, בקשה לי לאדוני: אנא עשה הגהה למלל, לפני שאתה מעלה אותו לבלוג. אנשים (כמוני) ממש קוראים אותו!
  זאת ע"מ להמנע משגיאות מביכות כמו "מכון תכנולוגי", או "....הילה שמיע הישראלית. שמיאה, בוגרת ...", שמסיטים מעט את תשומת הלב מהתוכן, ופוגמים ב"אריזה".
  חן חן, וחג אורים שמח!
  יובל

  השבמחק
  תשובות
  1. הי יובל,
   תודה על התיקונים. אני שמח שכתבת לי ומודה לך על ההערות. כשאני כותב ישירות בבלוג של גוגל הממשק לא תמיד מציין שגיעות כתיב. ללא קוראים נאמנים שאכפת להם לא היתי יודע על הצורך בתיקון.
   חג חנוכה שמח.
   יואב

   מחק