אני אוהב עץ רהיטים וכלי עבודה. הבלוג הזה ידבר בהם ובעוד נושאים המעניינים מעצבים נגרים רסטורטורים וציידי מציאות; אני הוא שילוב של כולם יחדיו. אספר על הספרים שאני מכבד, קישורים לאתרים שהשכילו אותי, פורומים וחנויות בהם ניתן לרכוש ציוד, חומרי גלם וכלי עבודה. לכל מי שאוהב את החומר המרוכב הטבעי מכולם, חומר בר-קימא המתחדש כל בוקר מחדש וההופך למוצרים שאנו עושים בהם שימוש או מביטים עליהם בהנאה, מוזמן לבקר בבלוג הזה מעת לעת.

יום שבת, 7 במאי 2016

פול סלרס מגיע לביקור ראשון בארץ בסוף יוני לשלשה ימי הרצאות

פול סלרס הוא אחד ממורי הנגרות הטובים והמוכרים בעולם. רבים מאיתנו נחשפו לידע העצום שלו ולשיטה הנעימה והמרתקת שבעזרתה הוא מלמד דרך ערוץ הyoutube שלו ועל גבי דפי וסרטוני הבלוג שלו. חייו של פול הם סיפור מרתק בפני עצמו. הוא נולד בבריטניה ובה גם רכש את הכשרתו כשהתמחה אצל נגרים מן המעלה הראשונה. באמצע החיים עקר לארה״ב והשתקע בטקסס. שם המשיך לפתח את כשרונו ואת מאגר הידע הכביר שלו. ״בעולם החדש״ החל להרביץ תורה ולהפיץ את הידע הרב שרכש דרך מגזינים, ספרים והוראה בבתי הספר לנגרות (אם אינני טועה הוא הקים בית ספר משלו בארה״ב, מוסד שפול קשור אליו עד היום). לפני כמה שנים שב לבריטניה ופתח בית ספר בטירה היסטורית בווילס. בייחד עם ג׳וזף, אחד מבניו, לקח על עצמו את המשימה להפיק סרטי הדרכה בנגרות שאיכותם חסרת תקדים. חלק גדול מהסרטים הללו (בני חצי שעה ועד שעה) ניתנים לצפיה דרך הבלוג של פול, באמצעות האתר הלימודי שהקים, ובyoutube. בשנה האחרונה העתיק את מקום מגוריו ואת בית הספר שלו לסביבת אוקספורד שבאנגליה. ביחד עם בני משפחתו שלהם הוריש כשרונות רבים וכמובן את אהבת העץ, הוא עמל ללא לאות יום יום על הנחלת ידע נדיר זה, שבלי עוררין חשוב והכרחי גם בימנו אנו, לכל מי שמעוניין לפקוח את עיניו להפשיל שרוולים וללמוד.
פול, האמן, המאייר, המעצב, המורה והנגר מגיע לארץ כאורחו של מישאל לברון מToolEden וגיל ארד מיד השמונה. הוא ילמד מספר סדנאות ויתן הרצאה אחת. ביקורו שהוא חגיגה אמיתית לאוהבי הנגרות בישראל מתוכנן לסוף יוני. הנה פרטים נוספים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה